Misja przedszkola


Misją Przedszkola nr 33 jest tworzenie przedszkola przyjaznego dzieciom i rodzicom. Nasze Przedszkole dba o wszechstronny rozwój każdego dziecka. Rozwija gotowość do odkrywania świata, kształtuje społeczną i emocjonalną dojrzałość dziecka, a także wpaja poczucie własnej wartości. Zwraca uwagę na ważność koleżeństwa i szacunku dla innych.

Get Adobe Flash player

Licznik Odwiedzin

022145
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
81
46
601
21137
1410
1209
22145
17-10-2019 15:49

Login Form

 

                                                          

W Światowy Dzień Zwierząt nasze przedszkole odwiedziła Pani ze schroniska z malutkim szczeniaczkiem, która opowiadała m.in. o zwierzętach w schronisku, o tym jak powinniśmy dbać o zwierzęta, jakie są obowiązki właścicieli zwierząt, jak się zachowywać w ich obecności. Na koniec wręczyliśmy zebraną karmę oraz koce dla potrzebujących zwierząt w schronisku. Dzieci były zachwycone tym spotkaniem. W imieniu Schroniska w Elblągu dziękujemy za zaangażowanie dzieci i rodziców z całego przedszkola w naszą zbiórkę.

 

Copyright © 2019 Przedszkole 33  Rights Reserved.