17-10-2019 15:49

W Światowy Dzień Zwierząt nasze przedszkole odwiedziła Pani ze schroniska z malutkim szczeniaczkiem, która opowiadała m.in. o zwierzętach w schronisku, o tym jak powinniśmy dbać o zwierzęta, jakie są obowiązki właścicieli zwierząt, jak się zachowywać w ich obecności. Na koniec wręczyliśmy zebraną karmę oraz koce dla potrzebujących zwierząt w schronisku. Dzieci były zachwycone tym spotkaniem. W imieniu Schroniska w Elblągu dziękujemy za zaangażowanie dzieci i rodziców z całego przedszkola w naszą zbiórkę.