17-10-2019 15:51

Serdecznie witamy wszystkie dzieci, które wróciły do nas wypoczęte po wakacjach.
Rozpoczęliśmy  kolejny rok wspólnej zabawy, nauki i pracy. Będziemy odkrywcami, badaczami, podróżnikami, artystami i twórcami, a wszystko po to, by dobrze się bawiąc jak najwięcej się nauczyć, zdobyć nowe umiejętności, doskonalić te już posiadane. Życzymy wielu radości, nowych przyjaźni, ciekawych zabaw, dobrego humoru i niezapomnianych przeżyć,  a rodzicom owocnej współpracy i zadowolenia.
My - nauczyciele i pozostali pracownicy -  wraz z rodzicami dołożymy wszelkich starań, aby okres adaptacji był jak najkrótszy. Pamiętajmy jednak,  że czasami musi upłynąć trochę czasu zanim maluszki nam zaufają i poczują się jak w domu.
Wierzymy, że ten rok będzie niezwykle ciekawy w życiu naszych przedszkolaków.