Misja przedszkola


Misją Przedszkola nr 33 jest tworzenie przedszkola przyjaznego dzieciom i rodzicom. Nasze Przedszkole dba o wszechstronny rozwój każdego dziecka. Rozwija gotowość do odkrywania świata, kształtuje społeczną i emocjonalną dojrzałość dziecka, a także wpaja poczucie własnej wartości. Zwraca uwagę na ważność koleżeństwa i szacunku dla innych.

Get Adobe Flash player

Licznik Odwiedzin

022146
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
82
46
602
21137
1411
1209
22146
17-10-2019 15:51

Login Form

                                                    

Serdecznie witamy wszystkie dzieci, które wróciły do nas wypoczęte po wakacjach.
Rozpoczęliśmy  kolejny rok wspólnej zabawy, nauki i pracy. Będziemy odkrywcami, badaczami, podróżnikami, artystami i twórcami, a wszystko po to, by dobrze się bawiąc jak najwięcej się nauczyć, zdobyć nowe umiejętności, doskonalić te już posiadane. Życzymy wielu radości, nowych przyjaźni, ciekawych zabaw, dobrego humoru i niezapomnianych przeżyć,  a rodzicom owocnej współpracy i zadowolenia.
My - nauczyciele i pozostali pracownicy -  wraz z rodzicami dołożymy wszelkich starań, aby okres adaptacji był jak najkrótszy. Pamiętajmy jednak,  że czasami musi upłynąć trochę czasu zanim maluszki nam zaufają i poczują się jak w domu.
Wierzymy, że ten rok będzie niezwykle ciekawy w życiu naszych przedszkolaków.

Copyright © 2019 Przedszkole 33  Rights Reserved.