17-10-2019 15:14

Nasza placówka zgłosiła się do konkursu na najciekawszą inicjatywę z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu 2019. Jednym z działań było przeprowadzenie przedszkolnego konkursu plastycznego pt. „Internetuś”.Wszystkie prace konkursowe były pomysłowe i oryginalne. Komisja wyłoniła zwycięzców: Oto wyniki: I miejsce – Olek Ż. II miejsce – Krzysio K. i III miejsce – Zuzia P. Gratulujemy i dziękujemy dzieciom i  rodzicom za zaangażowanie. Celem konkursu było:
-zaangażowanie dorosłych w budzenie świadomości dzieci w zakresie bycia odpowiedzialnym za swoje postępowanie w sieci,
-propagowanie postawy bezpiecznego korzystania z Internetu,
-rozwijanie wyobraźni plastycznej poprzez twórczą interpretację tematu,
-stworzenie galerii z prac konkursowych.