Misja przedszkola


Misją Przedszkola nr 33 jest tworzenie przedszkola przyjaznego dzieciom i rodzicom. Nasze Przedszkole dba o wszechstronny rozwój każdego dziecka. Rozwija gotowość do odkrywania świata, kształtuje społeczną i emocjonalną dojrzałość dziecka, a także wpaja poczucie własnej wartości. Zwraca uwagę na ważność koleżeństwa i szacunku dla innych.

Get Adobe Flash player

Licznik Odwiedzin

022133
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
69
46
589
21137
1398
1209
22133
17-10-2019 15:14

Login Form

Nasza placówka zgłosiła się do konkursu na najciekawszą inicjatywę z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu 2019. Jednym z działań było przeprowadzenie przedszkolnego konkursu plastycznego pt. „Internetuś”.Wszystkie prace konkursowe były pomysłowe i oryginalne. Komisja wyłoniła zwycięzców: Oto wyniki: I miejsce – Olek Ż. II miejsce – Krzysio K. i III miejsce – Zuzia P. Gratulujemy i dziękujemy dzieciom i  rodzicom za zaangażowanie. Celem konkursu było:
-zaangażowanie dorosłych w budzenie świadomości dzieci w zakresie bycia odpowiedzialnym za swoje postępowanie w sieci,
-propagowanie postawy bezpiecznego korzystania z Internetu,
-rozwijanie wyobraźni plastycznej poprzez twórczą interpretację tematu,
-stworzenie galerii z prac konkursowych.

Copyright © 2019 Przedszkole 33  Rights Reserved.