Misja przedszkola


Misją Przedszkola nr 33 jest tworzenie przedszkola przyjaznego dzieciom i rodzicom. Nasze Przedszkole dba o wszechstronny rozwój każdego dziecka. Rozwija gotowość do odkrywania świata, kształtuje społeczną i emocjonalną dojrzałość dziecka, a także wpaja poczucie własnej wartości. Zwraca uwagę na ważność koleżeństwa i szacunku dla innych.

Get Adobe Flash player

Licznik Odwiedzin

022154
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
90
46
610
21137
1419
1209
22154
17-10-2019 16:07

Login Form

7 lutego nasze przedszkole odwiedził Pan policjant, aby przeprowadzić pogadankę na temat bezpieczeństwa w Internecie. Zaproszony gość przypomniał dzieciom o zagrożeniach z jakimi można spotkać się w sieci. Zapoznał nas z zasadami, którymi należy się kierować podczas surfowania w Internecie a także gdzie uzyskać pomoc w razie niebezpieczeństwa. Przedszkolaki zadawały pytania i dzieliły się swoimi doświadczeniami.

 Jeśli chcesz dowiedzieć się jak pomóc dziecku w poznaniu bezpiecznego internetu i jakie zagrożenia on ze sobą niesie, zajrzyj na stronę:

 http://www.dzieckowsieci.pl/ 

 

Copyright © 2019 Przedszkole 33  Rights Reserved.