17-10-2019 16:07

7 lutego nasze przedszkole odwiedził Pan policjant, aby przeprowadzić pogadankę na temat bezpieczeństwa w Internecie. Zaproszony gość przypomniał dzieciom o zagrożeniach z jakimi można spotkać się w sieci. Zapoznał nas z zasadami, którymi należy się kierować podczas surfowania w Internecie a także gdzie uzyskać pomoc w razie niebezpieczeństwa. Przedszkolaki zadawały pytania i dzieliły się swoimi doświadczeniami.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak pomóc dziecku w poznaniu bezpiecznego internetu i jakie zagrożenia on ze sobą niesie, zajrzyj na stronę: